• ПРОФЕСІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АУДИТОРІВ, БУХГАЛТЕРІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ОКД
  • Є питання?: +38 (099)-018-69-75

Програма кандидата у члени Ради АПУ - Кондратьєва М.М.

Програма кандидата в члени
Ради Аудиторської палати України

Кондратьєва Михайла Михайловича

сертифікованого аудитора
з 1999 року.

 

Шановні аудитори!

Я, Михайло Кондратьєв, кандидат в члени Ради Аудиторської палати України, відстоюю думку щодо необхідності розвитку нашої професії, отримання розуміння та довіри не лише від державних органів, а всієї бізнес спільнотою України. Для цього необхідно постійно займатись власним розвитком, вдосконалювати фаховий рівень, а також забезпечувати належну ефективність для наших замовників. Ми маємо не лише захищати бізнес-спільноту від штрафів, а створювати для них додану вартість їх власного бізнесу. І саме через плідну співпрацю з усіма користувачами наших професійних послуг ми зможемо забезпечити розвиток професії в Україні.

Моя програма полягає в наступному:

  • Забезпечення довіри до аудиторів та розуміння аудиторських послуг в Україні. Поглиблення співпраці не лише з державними органами, а і з бізнес спільнотою. Бути корисними для бізнес спільноти та сприяти розширенню ринку аудиторських послуг.
  • Розвиток систем контролю та управління якістю аудиторських послуг шляхом гармонізації різних рівнів контролю. Поглиблення кооперації в середині нашої професії.
  • Гармонізації національної практики та європейського досвіду з метою підвищення довіри до українського аудиту як в національному суспільстві, так і на міжнародному рівні.
  • Забезпечення визнання аудиторів України на міжнародному рівні шляхом співпраці з IFAC, у тому числі з питань впровадженням в аудиторську практику України міжнародних стандартів освіти, як з питань сертифікації аудиторів так і подальшого професійного розвитку.

 

ПРОФЕСІЙНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ              ОСВІТА                ВИЗНАННЯ